Norra Stationsgatan, 631 86 Eskilstuna, Sweden
5 528 kr / month
Välkommen till Eskilstuna och Norra Stationsgatan 5A . Här finner ni en 1:a med och balkong. Tvättstuga finns i fastigheten . Tv och bredband från Tele 2 och Telenor samt möjlighet till parkering , separat kö. Ca 1 km från Eskilstuna centrum. Nere i centrum hittar ni butiker, restauranger etc. Vanlig hyresrätt tillsvidare avtal med 3 månaders uppsägningstid. Observera att hyran förhandlas årligen och ny hyra gäller från den 1 april varje år. Välkommen som hyresgäst hos HSB. Vi reserverar oss för fel i annonsen
Välkommen till Eskilstuna och Norra Stationsgatan 5A . Här finner ni en 1:a med och balkong. Tvättstuga finns i fastigheten . Tv och bredband från Tele 2 och Telenor samt möjlighet till parkering , separat kö. Ca 1 km från Eskilstuna centrum. Nere i centrum hittar ni butiker, restauranger etc.
Vanlig hyresrätt tillsvidare avtal med 3 månaders uppsägningstid. Observera att hyran förhandlas årligen och ny hyra gäller från den 1 april varje år. Välkommen som hyresgäst hos HSB. Vi reserverar oss för fel i annonsen
Property type
apartment
Rooms
1
Size
49 m²
Price
5 528 kr
Rental period
Unlimited
Available from
31-03-2026
Balcony
Yes
Parking
Yes
Price per m²
113 kr
The listing is located at Norra Stationsgatan, 631 86 Eskilstuna, Sweden
Loading map