4 rooms apartment of 84m² in Enköping

Sandgatan, 745 35 Enköping, Sweden

16 400 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 07-04-2026

apartment for rent at Enköping

Unik nyrenoverad 4 rums lägenhet i kulturhus centralt Spännade arkitektur Fiber finns indraget Hyresgästen får söka eget abonnemang för hushållsel/bredband/TV Braskamin Tillgång till fastighetens gemensamma trädgård Parkering utomhus finns mot extra avgift Hund & katt får bo i lgh efter överenskommelse och deposition

Property type

apartment

Rooms

4

Size

84 m²

Price

16 400 kr

Rental period

Unlimited

Available from

07-04-2026

Garden

Yes

Rural

Yes

Parking

Yes

Price per m²

195 kr

Map

The listing is located at Sandgatan, 745 35 Enköping, Sweden

Loading map