Listed today
Sjunde Villagatan 39A, 504 54 Borås, Sweden
9 900 kr / month
Fantastisk trea i lugnt område och hus. 78kvm, många fönster så väldigt ljus. Bra skick, bra grannar. Mindre möblemang utomhus vid entre som får nyttjas av hyresgäst. Tvättstuga som endast två lägenheter delar på. Inflytt 1/7 Hyra 9900kr Passar ej för barnfamilj. Endast lugn hyresgäst.
Fantastisk trea i lugnt område och hus. 78kvm, många fönster så väldigt ljus. Bra skick, bra grannar. Mindre möblemang utomhus vid entre som får nyttjas av hyresgäst.
Tvättstuga som endast två lägenheter delar på. Inflytt 1/7 Hyra 9900kr Passar ej för barnfamilj. Endast lugn hyresgäst.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
78 m²
Price
9 900 kr
Rental period
Unlimited
Available from
11-05-2026
Price per m²
127 kr
The listing is located at Sjunde Villagatan 39A, 504 54 Borås, Sweden
Loading map