Listed 5 days ago
Sandviksvägen, 640 20 Björkvik, Sweden
4 428 kr / month
Mycket fin och välplanerad etta med sjöutsikt. Lantligt och väldigt tryggt läge i Björkvik. Lägenheten ligger en trappa upp. Här bor du med tillgång till en stor trädgård med fruktträd och badplats några minuters promenad bort. Välkommen hem! # Fiberinternet # Badplats i närheten # Tryggt och lugnt
Mycket fin och välplanerad etta med sjöutsikt. Lantligt och väldigt tryggt läge i Björkvik. Lägenheten ligger en trappa upp. Här bor du med tillgång till en stor trädgård med fruktträd och badplats några minuters promenad bort.
Välkommen hem! # Fiberinternet # Badplats i närheten # Tryggt och lugnt
Property type
apartment
Rooms
1
Size
31 m²
Price
4 428 kr
Rental period
Unlimited
Available from
07-05-2026
Garden
Yes
Rural
Yes
Price per m²
143 kr
The listing is located at Sandviksvägen, 640 20 Björkvik, Sweden
Loading map