1 room apartment of 41m² in Stockholm

Olshammarsgatan 36-48, 124 76 Stockholm, Sweden

7 527 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 22-04-2026

apartment for rent at Bandhagen

Hagsätra är väl förbundet med resten av Stockholm via kollektivtrafik. Tunnelbanans gröna linje har en ändhållplats i Hagsätra, vilket gör det enkelt att ta sig in till centrala Stockholm. Resan till Stockholm central tar cirka 20–25 minuter. Det finns även flera busslinjer som ansluter till närliggande områden och andra tunnelbanestationer. 1 rum och kök med balkong. Tvättstugan ligger i en annan fastighet, det är förberett för egen tvättmaskin i badrummet.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

41 m²

Price

7 527 kr

Rental period

Unlimited

Available from

22-04-2026

Balcony

Yes

Price per m²

184 kr

Map

The listing is located at Olshammarsgatan 36-48, 124 76 Stockholm, Sweden

Loading map