3 rooms apartment of 76m² in Avesta

Axel Johnsons väg 111C, 774 31 Avesta, Sweden

10 730 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 25-02-2026

apartment for rent at Avesta

Beskrivning *Hyresrabatt år 2026 2000:-/mån, År 2027 1500:-7mån, År 2028 1000:-/mån.* Välkommen till en fin 3RoK i Avesta! Nu har du möjlighet att hyra en fin 3-rumslägenhet på Axel Johnsons Väg 111 C, belägen på andra våningen. Här bor du i ett trevligt område med närhet till service och bekvämligheter. Lägenheten erbjuder: Storlek: 3 rum och kök. Stor balkong perfekt för att njuta av morgonkaffet eller sommarkvällarna Läge: På andra våningen, vilket ger bra ljusinsläpp och minimal insyn *Dusch *Tvättstuga *Parkering med/utan motorvärmare finns att hyra vid tillgänglighet Om området: 🌟Närhet till centrum, Hemköp och Lidl.🌟Bra bussförbindelser 🌟Närhet till trevlig innergård med lekpark och sittplatser– en idealisk plats för avkoppling eller sociala stunder Ett modernt hem, perfekt för dig som söker både bekvämlighet och trivsam miljö. Ring eller maila Anna-Lena Rosenblad 📞070-3313613 ✉️[email protected]

Property type

apartment

Rooms

3

Size

76 m²

Price

10 730 kr

Rental period

Unlimited

Available from

25-02-2026

Balcony

Yes

Rural

Yes

Parking

Yes

Price per m²

141 kr

Map

The listing is located at Axel Johnsons väg 111C, 774 31 Avesta, Sweden

Loading map