Listed today
Järntorget, 732 30 Arboga, Sweden
4 991 kr / month
Lägenhet om 2 rum och kök med ett mindre sovrum Parkettgolv i ek i alla rum utom kök där det är vinyl. Två franska balkonger Fiberanslutning via Telia (tecknas separat av hyresgäst) Basutbud av tv-kanaler ingår i hyran. Möjlighet att hyra plats i varmgarage i källarplan. Centralt läge med närhet till servicebutiker och tågstation.
Lägenhet om 2 rum och kök med ett mindre sovrum Parkettgolv i ek i alla rum utom kök där det är vinyl. Två franska balkonger Fiberanslutning via Telia (tecknas separat av hyresgäst) Basutbud av tv-kanaler ingår i hyran.
Möjlighet att hyra plats i varmgarage i källarplan. Centralt läge med närhet till servicebutiker och tågstation.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
45 m²
Price
4 991 kr
Rental period
Unlimited
Available from
11-05-2026
Balcony
Yes
Garage
Yes
Price per m²
111 kr
The listing is located at Järntorget, 732 30 Arboga, Sweden
Loading map