Olandsvägen, 747 31 Alunda, Sweden
13 584 kr / month
På Olandsvägen 2 i Alunda - en pendlingsort till Uppsala - uppför Inkluderande Fastigheter AB 10 st nyproducerade hyresrättsradhus. Husen är byggda i högsta hållbarhetsklass och är ett pilotprojekt inom återbruk - ca 80% av allt byggmaterial är återbrukat!
På Olandsvägen 2 i Alunda - en pendlingsort till Uppsala - uppför Inkluderande Fastigheter AB 10 st nyproducerade hyresrättsradhus.
Husen är byggda i högsta hållbarhetsklass och är ett pilotprojekt inom återbruk - ca 80% av allt byggmaterial är återbrukat!
Property type
apartment
Rooms
4
Size
80 m²
Price
13 584 kr
Rental period
Unlimited
Available from
22-08-2025
New build
Yes
Price per m²
170 kr
Olandsvägen, 747 31 Alunda, Sweden
Loading map