Västra Gunnesgärde, 417 45 Gothenburg, Sweden
4 200 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
14 m²
Price
4 200 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
300 kr
The listing is located at Västra Gunnesgärde, 417 45 Gothenburg, Sweden
Loading map