3 rooms apartment of 72m² in Hultsfred

Västerviksgatan 12D, 577 34 Hultsfred, Sweden

7 849 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

apartment at Västerviksgatan 12D, Hultsfred

Övrigt:Fin 3:a på med balkong i Hultsfred. Mysigt område, med närhet till affärer, skola och vårdcentral. Diskmaskin, tvättmaskin och torktumlare finns i lägenheten. Förråd till lägenheten finns, samt egen parkeringsplats. Vatten och värme ingår i hyran. Hushållsel tillkommer. Fiber finns, hyresgästen tecknar eget abonnmang. Välkommen med din intresseanmälan!

Property type

apartment

Rooms

3

Size

72 m²

Price

7 849 kr

Price per m²

109 kr

Map

The listing is located at Västerviksgatan 12D, 577 34 Hultsfred, Sweden

Loading map