Listed today

3 rooms apartment of 82m² in Stockholm

Frösätrabacken 20, 127 36 Stockholm, Sweden

10 177 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

apartment at Stockholm, Frösätrabacken 20, Sätra

Beskrivning av bostaden Om bostaden Ny parkett i kök och hall kommer att läggas in. Hallen målas om i vit färg. I de båda sovrummen kommer det läggas in parkettgolv. Viss målning kommer att göras. Klädkammare med fönster, samt gäst-wc finns. Vid kontraktsskrivning kan du behöva uppvisa tecknad hemförsäkring för din nya bostad. Om hyran Kostnad för hushållsel tillkommer. Angiven hyra avser 2026 års hyresnivå. Förmedlingsinformation Viktig information om visning eller förmedling kan skickas ut via sms. Uppdatera dina Om hyresvärden har villkor om antal hushållsmedlemmar hämtar och behandlar vi familjeuppgifter om dig, din registrerade medboende och eventuella barn. Observera att om inflyttningsdatumet infaller på en helgdag eller en röd dag sker inflyttning nästkommande vardag. Om din anställning inte är i Stockholmsområdet behöver du visa att din arbetsplats ligger inom pendlingsavstånd från bostaden. Parkering Parkeringsplats ingår i hyran. Visningsinformation Om du är en av dem som blir aktuell för en bostad kommer du att bli inbjuden till visning eller få ny kompletterande information i form av bilder/video eller rangordning. Visningsinbjudan kommer att synas på Mina sidor samt skickas på mejl om du har fyllt i en aktuell mejladress. Om du har skyddade personuppgifter får du endast visningsinbjudan via Mina sidor. Boendereferenser Om du blir aktuell för bostaden behöver du

Property type

apartment

Rooms

3

Size

82 m²

Price

10 177 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Parking

Yes

Price per m²

124 kr

Map

The listing is located at Frösätrabacken 20, 127 36 Stockholm, Sweden

Loading map