Listed today

2 rooms apartment of 42m² in Stockholm

Snörmakarvägen, 168 75 Stockholm, Sweden

15 500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-08-2026

apartment at Snörmakarvägen, Bromma

Property type

apartment

Rooms

2

Size

42 m²

Price

15 500 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-08-2026

Price per m²

369 kr

Map

The listing is located at Snörmakarvägen, 168 75 Stockholm, Sweden

Loading map