Tullinge, Botkyrka Kommun, Sweden
8 421 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
28 m²
Price
8 421 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
301 kr
The listing is located at Tullinge, Botkyrka Kommun, Sweden
Loading map