Listed 5 days ago
Rubingatan, 761 28 Norrtälje, Sweden
6 820 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
41 m²
Price
6 820 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Price per m²
166 kr
The listing is located at Rubingatan, 761 28 Norrtälje, Sweden
Loading map