Riksvägen, 840 60 Bräcke, Sweden
6 405 kr / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
86 m²
Price
6 405 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Price per m²
74 kr
The listing is located at Riksvägen, 840 60 Bräcke, Sweden
Loading map