Nygatan, 663 21 Skoghall, Sweden
5 727 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
34 m²
Price
5 727 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Price per m²
168 kr
The listing is located at Nygatan, 663 21 Skoghall, Sweden
Loading map