Osby, Osby Kommun, Sweden
7 661 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
64 m²
Price
7 661 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
120 kr
The listing is located at Osby, Osby Kommun, Sweden
Loading map