Listed today

1 room apartment of 50m² in Malmö

Lundavägen, 232 31 Malmö, Sweden

9 916 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 15-08-2026

apartment at Lundavägen, Malmö

Property type

apartment

Rooms

1

Size

50 m²

Price

9 916 kr

Rental period

Unlimited

Available from

15-08-2026

Price per m²

198 kr

Map

The listing is located at Lundavägen, 232 31 Malmö, Sweden

Loading map