Listed today

3 rooms apartment of 76m² in Linköping

Lillgårdsgatan, 587 36 Linköping, Sweden

7 800 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 30-05-2026

apartment at Lillgårdsgatan, Linköping

Property type

apartment

Rooms

3

Size

76 m²

Price

7 800 kr

Rental period

Unlimited

Available from

30-05-2026

Rural

Yes

Price per m²

103 kr

Map

The listing is located at Lillgårdsgatan, 587 36 Linköping, Sweden

Loading map