Kyrkogatan, 274 34 Skurup, Sweden
5 140 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
34 m²
Price
5 140 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-04-2026
Price per m²
151 kr
The listing is located at Kyrkogatan, 274 34 Skurup, Sweden
Loading map