Kaplanstigen, 247 70 Genarp, Sweden
7 623 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
45 m²
Price
7 623 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-05-2026
Price per m²
169 kr
The listing is located at Kaplanstigen, 247 70 Genarp, Sweden
Loading map