Kantavägen, 380 40 Orrefors, Sweden
6 050 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
90 m²
Price
6 050 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
67 kr
The listing is located at Kantavägen, 380 40 Orrefors, Sweden
Loading map