Hillebovägen, 806 48 Gävle, Sweden
8 200 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
30 m²
Price
8 200 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
273 kr
The listing is located at Hillebovägen, 806 48 Gävle, Sweden
Loading map