Hallonvägen, 196 35 Kungsängen, Sweden
5 790 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
14 m²
Price
5 790 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
414 kr
The listing is located at Hallonvägen, 196 35 Kungsängen, Sweden
Loading map