Gråsparvsgatan 4, 254 49 Helsingborg, Sweden
7 875 kr / month
Ljus och modern 2.a med öppen planlösning och tillhörande balkong. Lägenheten har genomgående parkettgolv. Badrummet har kakel samt är utrustat med tvättmaskin och torkskåp.Mariastaden är en charmig stadsdel som ligger i nordöstra delen av Helsingborg. En av Mariastadens främsta fördelar är dess närhet till centrala Helsingborg och dess bekvämligheter. Samtidigt är Mariastaden känt för sina grönområden och parker. Här finns promenadvägar, lekplatser och grönskande områden. Närhet till både skolor & förskolor samt matbutik.Parkering Om du har bil eller motorcykel finns möjlighet att köpa ett månadstillstånd via Securitas, som ger dig rätt att parkera på någon av områdets parkeringsplatser.
Ljus och modern 2.a med öppen planlösning och tillhörande balkong. Lägenheten har genomgående parkettgolv. Badrummet har kakel samt är utrustat med tvättmaskin och torkskåp.Mariastaden är en charmig stadsdel som ligger i nordöstra delen av Helsingborg. En av Mariastadens främsta fördelar är dess närhet till centrala Helsingborg och dess bekvämligheter.
Samtidigt är Mariastaden känt för sina grönområden och parker. Här finns promenadvägar, lekplatser och grönskande områden. Närhet till både skolor & förskolor samt matbutik.Parkering Om du har bil eller motorcykel finns möjlighet att köpa ett månadstillstånd via Securitas, som ger dig rätt att parkera på någon av områdets parkeringsplatser.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
55 m²
Price
7 875 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Balcony
Yes
Parking
Yes
Price per m²
143 kr
The listing is located at Gråsparvsgatan 4, 254 49 Helsingborg, Sweden
Loading map