Listed today
Angered, Göteborg, Sweden
7 200 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
30 m²
Price
7 200 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
240 kr
The listing is located at Angered, Göteborg, Sweden
Loading map