Eriksgatan, 561 44 Huskvarna, Sweden
4 931 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
4 931 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Price per m²
247 kr
The listing is located at Eriksgatan, 561 44 Huskvarna, Sweden
Loading map