Bergkantsgatan, 664 34 Grums, Sweden
5 200 kr / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
31 m²
Price
5 200 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
168 kr
The listing is located at Bergkantsgatan, 664 34 Grums, Sweden
Loading map