3 rooms apartment of 69m² in Handen

Arkens väg, 136 37 Handen, Sweden

13 500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

apartment at Arkens Väg, Handen

Property type

apartment

Rooms

3

Size

69 m²

Price

13 500 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Price per m²

196 kr

Map

Arkens väg, 136 37 Handen, Sweden

Loading map