Listed today

3 rooms apartment of 77m² in Växjö

Nydalavägen, 352 48 Växjö, Sweden

8 905 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

alabastern., växjö, växjö, kronoberg

Om Nydalavägen 2-12 Här bor du i ett barnvänligt område med stora grönytor och flera lekplatser. Du bor nära livsmedelsbutik och mötesplats Tallgården där det finns ett bibliotek och en kaféteria. Du kan enkelt ta dig dit du vill då bussar passerar området flera gånger i timmen. Det finns stora

Property type

apartment

Rooms

3

Size

77 m²

Price

8 905 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Rural

Yes

Price per m²

116 kr

Map

The listing is located at Nydalavägen, 352 48 Växjö, Sweden

Loading map