Listed today

4 rooms apartment of 92m² in Växjö

Hjalmar Petris väg 4a, 352 47 Växjö, Sweden

11 273 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

alabastern tallhöjden., växjö, växjö, kronoberg

Om Hjalmar Petris väg 4 Välkommen till ett toppmodernt boende med inglasad balkong, natursköna omgivningar och ett centralt läge. Här har du närhet till det mesta. Stortorget ligger bara 2,8 km bort, köpcentret Grand Samarkand ännu närmre. Blir du sugen på ett dopp är badplatsen ett stenkast bort.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

92 m²

Price

11 273 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Balcony

Yes

Price per m²

123 kr

Map

The listing is located at Hjalmar Petris väg 4a, 352 47 Växjö, Sweden

Loading map