Listed yesterday
Mariebergsvägen, 611 65 Nyköping, Sweden
11 830 kr / month
4 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Hyresrabatt För dig som är ny kund erbjuder vi just nu en hyresrabatt på 2000 kronor i månaden under första året och 1000 kronor i månaden under andra året. Därefter gäller ordinarie hyra vilket i dagsläget är 13 830 kr/månad. Om lägenheten Lägenheten renoverades 2019 och har genomgående moderna ytor. Här erbjuds bekvämligheter som diskmaskin, tvättmaskin och torktumlare. Utöver detta finns ett extra gäst-wc och en klädkammare. Det finns även garderober ett av sovrummen och balkongen nås via både vardagsrummet och ett sovrum. Området I området Brandkärr finns både förskola och skola. Här finns en stor fotbollsplan, badhus och spa. Brandkärr erbjuder en stor handelsplats för alla vardagens inköp med matvarubutik, byggvaruhus, blomsterbutik och mycket mer! Centrum finns inom promenadavstånd. Läs mer om området
4 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Hyresrabatt För dig som är ny kund erbjuder vi just nu en hyresrabatt på 2000 kronor i månaden under första året och 1000 kronor i månaden under andra året. Därefter gäller ordinarie hyra vilket i dagsläget är 13 830 kr/månad. Om lägenheten Lägenheten renoverades 2019 och har genomgående moderna ytor. Här erbjuds bekvämligheter som diskmaskin, tvättmaskin och torktumlare.
Utöver detta finns ett extra gäst-wc och en klädkammare. Det finns även garderober ett av sovrummen och balkongen nås via både vardagsrummet och ett sovrum. Området I området Brandkärr finns både förskola och skola. Här finns en stor fotbollsplan, badhus och spa. Brandkärr erbjuder en stor handelsplats för alla vardagens inköp med matvarubutik, byggvaruhus, blomsterbutik och mycket mer! Centrum finns inom promenadavstånd. Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
4
Size
99 m²
Price
11 830 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Balcony
Yes
Price per m²
119 kr
The listing is located at Mariebergsvägen, 611 65 Nyköping, Sweden
Loading map