Listed today

4 rooms apartment of 102m² in Eskilstuna

Årbystigen, 633 54 Eskilstuna, Sweden

9 783 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

4 rum och kök på Karl Hovbergsgatan 7 D, ledig lägenhet i Eskilstuna

4 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten Välplanerad fyra på 102 kvadratmeter med goda förvaringsmöjligheter i form av garderober och klädkammare. Lägenheten är i äldre standard och i fräscht skick. Köket är rymligt och består av vita luckor och trähandtag, med plats för matgrupp. Badrummet har blå våtrumsmatta och försett med badkar, det finns även en gäst-wc. Balkongen når du från ett av sovrummen, Området Sahl är ett populärt och barnvänligt område. I närheten ligger fina strövområden och motionsspår. Bor du i Sahl har du närhet till ICA Maxi, vårdcentral och apotek samt bra bussförbindelser. Läs mer om området

Property type

apartment

Rooms

4

Size

102 m²

Price

9 783 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Balcony

Yes

Price per m²

96 kr

Map

The listing is located at Årbystigen, 633 54 Eskilstuna, Sweden

Loading map