4 rooms apartment of 81m² in Eskilstuna

Skiftingestigen, 633 53 Eskilstuna, Sweden

11 917 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

4 rum och kök på Karl Hovbergsgatan 21 A, ledig lägenhet i Eskilstuna

4 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning på kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten Denna 4 rum och kök erbjuder en välplanerad planlösning och gott om förvaring. Lägenheten är renoverad i modern standard och har ett stilrent kök med rostfria vitvaror som bland annat diskmaskin och hel kyl/frys. Badrummet är helkaklat och erbjuder både tvättmaskin och torktumlare för extra bekvämlighet. Till bostaden finns en härlig balkong som du når via vardagsrummet. Bostaden är belägen på våning 1. Området Sahl är ett populärt och barnvänligt område. I närheten ligger fina strövområden och motionsspår. Bor du i Sahl har du närhet till ICA Maxi, vårdcentral och apotek samt bra bussförbindelser. Läs mer om området

Property type

apartment

Rooms

4

Size

81 m²

Price

11 917 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Balcony

Yes

Price per m²

147 kr

Map

The listing is located at Skiftingestigen, 633 53 Eskilstuna, Sweden

Loading map