Listed 3 days ago
Årbygatan, 633 44 Eskilstuna, Sweden
11 797 kr / month
4 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Hyresrabatt För dig som är ny kund erbjuder vi just nu en hyresrabatt på 2000 kronor i månaden under de första två åren. Därefter gäller ordinarie hyra vilket i dagsläget är 13 797 kr/månad. Om lägenheten Välkommen till denna generösa och välplanerade fyrarummare om 106 kvm på tredje våningen. Bostaden erbjuder ett fullt utrustat kök med rostfri diskmaskin samt hel kyl och frys. Det fräscha badrummet har både tvättmaskin och torktumlare. Från vardagsrummet nås en balkong med plats för utemöbler. Lägenheten erbjuder goda förvaringsmöjligheter med flera garderober samt klädkammare. Området I Årby bor du i ett bekvämt område med närhet till bland annat vårdcentral, livsmedelsbutik och skola. Du hittar även en idrottsplats och friluftsområde i närheten. Stadsbussarna tar dig snabbt in till Eskilstunas stadskärna och Mälardalens universitet. Läs mer om området
4 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Hyresrabatt För dig som är ny kund erbjuder vi just nu en hyresrabatt på 2000 kronor i månaden under de första två åren. Därefter gäller ordinarie hyra vilket i dagsläget är 13 797 kr/månad. Om lägenheten Välkommen till denna generösa och välplanerade fyrarummare om 106 kvm på tredje våningen. Bostaden erbjuder ett fullt utrustat kök med rostfri diskmaskin samt hel kyl och frys.
Det fräscha badrummet har både tvättmaskin och torktumlare. Från vardagsrummet nås en balkong med plats för utemöbler. Lägenheten erbjuder goda förvaringsmöjligheter med flera garderober samt klädkammare. Området I Årby bor du i ett bekvämt område med närhet till bland annat vårdcentral, livsmedelsbutik och skola. Du hittar även en idrottsplats och friluftsområde i närheten. Stadsbussarna tar dig snabbt in till Eskilstunas stadskärna och Mälardalens universitet. Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
4
Size
106 m²
Price
11 797 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Balcony
Yes
Price per m²
111 kr
The listing is located at Årbygatan, 633 44 Eskilstuna, Sweden
Loading map