4 rooms apartment of 110m² in Västerås

Svalgången, 724 81 Västerås, Sweden

16 759 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

4 rum och kök

Är du intresserad av kontrakt på den här lägenheten? Anmäl ditt intresse och Lägenheten kan hyras ut snabbt då den hyrs ut utan köpoäng och inkomna intresseanmälningar behandlas löpande. Läs mer om Poängfritt under Våra boendekoncept. Vallby har en blandad bebyggelse med hyreslägenheter, villor och ett levande centrum för att handla, äta eller bli omplåstrad. Här finns mataffär, pizzeria, café och vårdcentral nära till hands. I allaktivitetshuset Paletten finns utrymme för spännande möten. Vill du vara aktiv finns det idrottsplaner, skatebana, golfbanor, slalombacke, friluftsmuseum och grönområden för promenader och cykling. Mellan husen finns trivsamma, bilfria oaser med lekplatser och mycket grönska. Ljust och fint radhus med härlig uteplats Hushållsel, varmvatten och värme debiteras efter faktisk kostnad. Carport med förråd i anslutning ingår i hyran. Utanför entrén finns plats för 3-4 cyklar. Det är rökfritt i husen och den direkta omgivningen. I den här lägenheten ingår ny vit väggfärg i rum 1 och rum 2. Arbetet utförs efter att du som ny hyresgäst har flyttat in och du kan bo i lägenheten under tiden. Våra hantverkare kommer

Property type

apartment

Rooms

4

Size

110 m²

Price

16 759 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

152 kr

Map

The listing is located at Svalgången, 724 81 Västerås, Sweden

Loading map