Listed today

4 rooms apartment of 100m² in Stockholm

Torshamnsgatan, 164 56 Stockholm, Sweden

16 973 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-09-2026

4 RoK

Property type

apartment

Rooms

4

Size

100 m²

Price

16 973 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-09-2026

Price per m²

170 kr

Map

The listing is located at Torshamnsgatan, 164 56 Stockholm, Sweden

Loading map