Listed today

4 rooms apartment of 104m² in Stockholm

Kistaängsgatan, 164 56 Stockholm, Sweden

18 234 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-09-2026

4 RoK, etage

Property type

apartment

Rooms

4

Size

104 m²

Price

18 234 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-09-2026

Price per m²

175 kr

Map

The listing is located at Kistaängsgatan, 164 56 Stockholm, Sweden

Loading map