Listed 3 days ago
Vårvägen, 633 53 Eskilstuna, Sweden
8 682 kr / month
3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten Lägenheten har en äldre stil men är i gott skick. Den erbjuder en rymlig klädkammare och garderober som förvaringsutrymmen. Vardagsrummet och köket har parkettgolv som ger en lyxig känsla, medan övriga rum har hållbara plastmattor i naturliga färger. Köket har en parallell layout och är utrustat med en fullstor kyl och frys samt en diskmaskin för din trivsel och bekvämlighet. Ett av sovrummen leder ut till den tillhörande balkongen. Området Skiftinge är en idyllisk stadsdel norr om Eskilstuna centrum. Här bor du omgiven av fina grönområden och med närhet till butiker, gym, vårdcentral och serviceställen. I området finns också skola, från förskoleklass till årskurs 9. Från Skiftinge tar du dig enkelt in till stan med buss. Det gör Skiftinge till en bra plats för dig som vill bo nära naturen men med närhet till stadens alla bekvämligheter. Läs mer om området
3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten Lägenheten har en äldre stil men är i gott skick. Den erbjuder en rymlig klädkammare och garderober som förvaringsutrymmen. Vardagsrummet och köket har parkettgolv som ger en lyxig känsla, medan övriga rum har hållbara plastmattor i naturliga färger. Köket har en parallell layout och är utrustat med en fullstor kyl och frys samt en diskmaskin för din trivsel och bekvämlighet.
Ett av sovrummen leder ut till den tillhörande balkongen. Området Skiftinge är en idyllisk stadsdel norr om Eskilstuna centrum. Här bor du omgiven av fina grönområden och med närhet till butiker, gym, vårdcentral och serviceställen. I området finns också skola, från förskoleklass till årskurs 9. Från Skiftinge tar du dig enkelt in till stan med buss. Det gör Skiftinge till en bra plats för dig som vill bo nära naturen men med närhet till stadens alla bekvämligheter. Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
3
Size
74 m²
Price
8 682 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Balcony
Yes
Price per m²
117 kr
The listing is located at Vårvägen, 633 53 Eskilstuna, Sweden
Loading map