Listed 5 days ago
Timmermansgatan 8, 602 35 Norrköping, Sweden
9 867 kr / month
3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten Lägenheten är i äldre stil men i fint skick. Badrummet är halvkaklat med vitt kakel på väggarna och beige plastmatta, här finns badkar. Utöver detta finns ett gäst-wc och ett separat tvättrum med tvättmaskin och torktumlare. Köket har vita luckor och bänkskiva i ek och rostfritt samt beige plastmatta. Här finns diskmaskin samt hel kyl och frys. Lägenheten erbjuder även en inglasad balkong. Området Området Hageby erbjuder flerfamiljshus med mycket gemenskap. Ett härligt område med både fotbollsplan, ridhus och bibliotek. Vårdcentraler finns i området. Dessutom har du Mirum Galleria med ett brett utbud av butiker och restauranger. Kommunikationerna i Hageby är utmärkta och du når med lätthet centrum. Läs mer om området
3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten Lägenheten är i äldre stil men i fint skick. Badrummet är halvkaklat med vitt kakel på väggarna och beige plastmatta, här finns badkar. Utöver detta finns ett gäst-wc och ett separat tvättrum med tvättmaskin och torktumlare. Köket har vita luckor och bänkskiva i ek och rostfritt samt beige plastmatta.
Här finns diskmaskin samt hel kyl och frys. Lägenheten erbjuder även en inglasad balkong. Området Området Hageby erbjuder flerfamiljshus med mycket gemenskap. Ett härligt område med både fotbollsplan, ridhus och bibliotek. Vårdcentraler finns i området. Dessutom har du Mirum Galleria med ett brett utbud av butiker och restauranger. Kommunikationerna i Hageby är utmärkta och du når med lätthet centrum. Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
3
Size
82 m²
Price
9 867 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Balcony
Yes
Price per m²
120 kr
Timmermansgatan 8, 602 35 Norrköping, Sweden
Loading map