3 rooms apartment of 80m² in Linköping

Rydsvägen 54A, 584 31 Linköping, Sweden

11 882 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

3 rum och kök på Rydsvägen 54 A, ledig lägenhet i Linköping

3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten Lägenheten renoverades 2015 och har genomgående parkettgolv och vitmålade väggar. Köket är i vitt utförande med mörk bänkskiva, här finns diskmsakin samt hel kyl och frys. Badrummet är helkaklat med mörkt klinkergolv och vitt kakel på väggarna. Det finns dusch med glasdörrar, tvättmaskin och torktumlare samt förvaringsmöjligheter med spegelskåp och kommod. I ett av sovrummen finns flertal garderober och här nås även balkongen. Området I Ryd har du endast fem minuters promenad till Linköpings universitet, Ryds centrum med livsmedelsbutik, bageri, restauranger, vårdcentral, folktandvård och mycket annat. Här finns skola och förskola. För dig som gillar uteaktiveter finns tennisplan, fotbollsplaner, skatepark och Rydskogen med löpslinga. Läs mer om området

Property type

apartment

Rooms

3

Size

80 m²

Price

11 882 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Balcony

Yes

Price per m²

149 kr

Map

The listing is located at Rydsvägen 54A, 584 31 Linköping, Sweden

Loading map