Listed 4 days ago
Hagebygatan 25-31, 603 62 Norrköping, Sweden
9 350 kr / month
3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av visning? Vi erbjuder visning även kvällar och helger. Anmäl dig här Hyresrabatt För dig som är ny kund erbjuder vi just nu en hyresrabatt på 2500 kronor i månaden under de första tre åren. Därefter gäller ordinarie hyra vilket i dagsläget är 11 850 kr/månad. Om lägenheten Välkommen till denna 3a med gott om sociala ytor. Köket är utrustat med rostfria vitvaror, stor arbetsyta, diskmaskin samt hel kyl och frys, det finns även plats för en matgrupp. Badrummet är helkaklat med dusch och både tvättmaskin och torktumlare. Den inglasade balkongen har gott om yta där man kan få plats med bord och stolar för att avnjuta året om. Området Att bo i Kvarteret Dörren innebär att du har tillgång till vackra grönområden mellan husen, perfekt för avkoppling och promenader. Dessutom har du bara en kort promenad till Mirum Galleria, där du hittar allt du behöver för en bekväm vardag, inklusive shopping, restauranger, livsmedelsbutiker och gym. Läs mer om området
3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av visning? Vi erbjuder visning även kvällar och helger. Anmäl dig här Hyresrabatt För dig som är ny kund erbjuder vi just nu en hyresrabatt på 2500 kronor i månaden under de första tre åren. Därefter gäller ordinarie hyra vilket i dagsläget är 11 850 kr/månad. Om lägenheten Välkommen till denna 3a med gott om sociala ytor. Köket är utrustat med rostfria vitvaror, stor arbetsyta, diskmaskin samt hel kyl och frys, det finns även plats för en matgrupp.
Badrummet är helkaklat med dusch och både tvättmaskin och torktumlare. Den inglasade balkongen har gott om yta där man kan få plats med bord och stolar för att avnjuta året om. Området Att bo i Kvarteret Dörren innebär att du har tillgång till vackra grönområden mellan husen, perfekt för avkoppling och promenader. Dessutom har du bara en kort promenad till Mirum Galleria, där du hittar allt du behöver för en bekväm vardag, inklusive shopping, restauranger, livsmedelsbutiker och gym. Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
3
Size
82 m²
Price
9 350 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Balcony
Yes
Price per m²
114 kr
The listing is located at Hagebygatan 25-31, 603 62 Norrköping, Sweden
Loading map