Listed 4 days ago
Norrgatan, 697 30 Pålsboda, Sweden
7 159 kr / month
Fräsch och välplanerad 3:a blir ledig i Pålsboda i augusti. Tvättstuga finns i källaren. Balkong finns. Ett grundutubud av TV-kanaler ingår. Bredbandsabonnemang tecknar du själv från ett brett utbud av leverantörer.
Fräsch och välplanerad 3:a blir ledig i Pålsboda i augusti. Tvättstuga finns i källaren. Balkong finns. Ett grundutubud av TV-kanaler ingår.
Bredbandsabonnemang tecknar du själv från ett brett utbud av leverantörer.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
72 m²
Price
7 159 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Balcony
Yes
Price per m²
99 kr
The listing is located at Norrgatan, 697 30 Pålsboda, Sweden
Loading map