Listed 3 days ago
Mariebergsvägen, 611 65 Nyköping, Sweden
9 388 kr / month
3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten Upptäck denna charmiga 3 rum och kök med gott om plats att trivas på. Med en yta på hela 88 kvadratmeter erbjuder denna bostad en bekväm och härlig atmosfär. Njut av en ljus och öppen planlösning & en generös balkong perfekt för umgänge och mysiga middagar. Bostaden är i äldre standard men mycket gott skick. Området Här bor du på ett oslagbart läge med närhet till E4, bussförbindelser, skolor och shoppingcenter. Du har alla bekvämligheter inom gångavstånd, såsom flera mataffärer, shopping, och de centrala delarna av Nyköping. Du kommer verkligen att bo bekvämt och ha allt du behöver inom räckhåll. Läs mer om området
3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten Upptäck denna charmiga 3 rum och kök med gott om plats att trivas på. Med en yta på hela 88 kvadratmeter erbjuder denna bostad en bekväm och härlig atmosfär. Njut av en ljus och öppen planlösning & en generös balkong perfekt för umgänge och mysiga middagar.
Bostaden är i äldre standard men mycket gott skick. Området Här bor du på ett oslagbart läge med närhet till E4, bussförbindelser, skolor och shoppingcenter. Du har alla bekvämligheter inom gångavstånd, såsom flera mataffärer, shopping, och de centrala delarna av Nyköping. Du kommer verkligen att bo bekvämt och ha allt du behöver inom räckhåll. Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
3
Size
88 m²
Price
9 388 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Balcony
Yes
Price per m²
107 kr
The listing is located at Mariebergsvägen, 611 65 Nyköping, Sweden
Loading map