Karl Hovbergsgatan, 633 53 Eskilstuna, Sweden
8 172 kr / month
3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten I denna bostad välkomnas du av en funktionell hall med goda förvaringsutrymmen i form av klädkammare och garderober. Lägenheten har en trivsam planlösning med ett fint ljusinsläpp samt en balkong. Lägenheten är i äldre standard och i fräscht skick med genomgående ljusa väggar. Köket har ljusgula luckor och har gott om avlastningsyta. Badrummet har blå våtrumsmatta med badkar. Området Sahl är ett populärt och barnvänligt område. I närheten ligger fina strövområden och motionsspår. Bor du i Sahl har du närhet till ICA Maxi, vårdcentral och apotek samt bra bussförbindelser. Läs mer om området
3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten I denna bostad välkomnas du av en funktionell hall med goda förvaringsutrymmen i form av klädkammare och garderober. Lägenheten har en trivsam planlösning med ett fint ljusinsläpp samt en balkong. Lägenheten är i äldre standard och i fräscht skick med genomgående ljusa väggar.
Köket har ljusgula luckor och har gott om avlastningsyta. Badrummet har blå våtrumsmatta med badkar. Området Sahl är ett populärt och barnvänligt område. I närheten ligger fina strövområden och motionsspår. Bor du i Sahl har du närhet till ICA Maxi, vårdcentral och apotek samt bra bussförbindelser. Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
3
Size
82 m²
Price
8 172 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Balcony
Yes
Price per m²
100 kr
The listing is located at Karl Hovbergsgatan, 633 53 Eskilstuna, Sweden
Loading map