3 rooms apartment of 68m² in Eskilstuna

Gillbergavägen, 632 26 Eskilstuna, Sweden

11 141 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

3 rum och kök på Gillbergavägen 56, ledig lägenhet i Eskilstuna

3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten Flytta in i en härlig trea som dels erbjuder en rymlig uteplats att njuta av. Lägenheten har en modern standard och köket är försett med bekvämligheter som diskmaskin samt hel kyl & frys. Badrumemt är helkaklat och har tvättmaskin och torktumlare för att underlätta din vardag. Genomgående i bostaden ligger parkettgolv och vitmålade väggar. Området Myrtorp är känt för sin närhet till natur och lugna villakvarter. Området har också ett mycket bra läge för shopping och service. Området är populärt bland barnfamiljer tack vare närheten till både skolor och lekplatser. Från Myrtorp tar du dig enkelt till centrala Eskilstuna och andra stadsdelar. Natur och friluftsliv finns runt hörnet, med skog och promenadstråk som bjuder in till aktiviteter. Läs mer om området

Property type

apartment

Rooms

3

Size

68 m²

Price

11 141 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

164 kr

Map

The listing is located at Gillbergavägen, 632 26 Eskilstuna, Sweden

Loading map