3 rooms apartment of 68m² in Bollnäs

Gärdesgatan, 821 33 Bollnäs, Sweden

6 595 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-03-2026

3 rum och kök på Gärdesgatan 11 A, ledig lägenhet i BOLLNÄS

6 595 kr • 68 m 2 3 rum och kök Planlösning Övrigt Lägenheten är utrustad med diskmaskin samt tvättmaskin. Område Läs mer om kvarteret

Property type

apartment

Rooms

3

Size

68 m²

Price

6 595 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-03-2026

Price per m²

97 kr

Map

The listing is located at Gärdesgatan, 821 33 Bollnäs, Sweden

Loading map