Furugatan, 930 70 Malå, Sweden
7 870 kr / month
7 870 kr • 79 m 2 3 Rum och kök Planlösning Beskrivning Nybyggd lägenhet Övrigt Hushålls-el tillkommer Tvättmaskin och torktumlare finns i lägenheten Område Malå är en tätort som ligger i Lappland och är centralort i Malå kommun. Malå ligger vackert belägen vid Malån längs länsväg 370 cirka 130 kilometer från Skellefteå. Andra närliggande orter är Lycksele, Arvidsjaur och Sorsele.
7 870 kr • 79 m 2 3 Rum och kök Planlösning Beskrivning Nybyggd lägenhet Övrigt Hushålls-el tillkommer Tvättmaskin och torktumlare finns i lägenheten Område Malå är en tätort som ligger i Lappland och är centralort i Malå kommun.
Malå ligger vackert belägen vid Malån längs länsväg 370 cirka 130 kilometer från Skellefteå. Andra närliggande orter är Lycksele, Arvidsjaur och Sorsele.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
79 m²
Price
7 870 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
New build
Yes
Price per m²
100 kr
The listing is located at Furugatan, 930 70 Malå, Sweden
Loading map