Listed today
Eddavägen, 633 53 Eskilstuna, Sweden
9 914 kr / month
3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Hyresrabatt För dig som är ny kund erbjuder vi just nu en hyresrabatt på 2000 kronor i månaden under de första två åren. Därefter gäller ordinarie hyra vilket i dagsläget är 11 914 kr/månad. Om lägenheten Välkommen till denna fina 3 rum och kök på 83 kvm med balkong! Lägenheten renoverades 2017 i en modern standard och är utrustad med bekvämligheter. I det rymliga köket finns det hel kyl och frys och diskmaskin. Badrummet som är helkaklat erbjuder dusch med glasväggar samt tvättmaskin och torktumlare. Den härliga balkongen nås via ett av sovrummen. Området Sahl är ett populärt och barnvänligt område. I närheten ligger fina strövområden och motionsspår. Bor du i Sahl har du närhet till ICA Maxi, vårdcentral och apotek samt bra bussförbindelser. Finns möjlighet till tidigare inflyttning. Läs mer om området
3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Hyresrabatt För dig som är ny kund erbjuder vi just nu en hyresrabatt på 2000 kronor i månaden under de första två åren. Därefter gäller ordinarie hyra vilket i dagsläget är 11 914 kr/månad. Om lägenheten Välkommen till denna fina 3 rum och kök på 83 kvm med balkong! Lägenheten renoverades 2017 i en modern standard och är utrustad med bekvämligheter.
I det rymliga köket finns det hel kyl och frys och diskmaskin. Badrummet som är helkaklat erbjuder dusch med glasväggar samt tvättmaskin och torktumlare. Den härliga balkongen nås via ett av sovrummen. Området Sahl är ett populärt och barnvänligt område. I närheten ligger fina strövområden och motionsspår. Bor du i Sahl har du närhet till ICA Maxi, vårdcentral och apotek samt bra bussförbindelser. Finns möjlighet till tidigare inflyttning. Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
3
Size
83 m²
Price
9 914 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Balcony
Yes
Price per m²
119 kr
The listing is located at Eddavägen, 633 53 Eskilstuna, Sweden
Loading map