3 rooms apartment of 83m² in Ösmo

Bergsvägen, 148 31 Ösmo, Sweden

11 526 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

3 rum och kök på Bergsvägen 12, ledig lägenhet i Ösmo

3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden Om lägenheten Välkommen till en hemtrevlig 3a på 83 kvm. Lägenheten erbjuder ett praktiskt kök med rostfri hel kyl&frys, diskmaskin samt gott om förvaring bakom vita skåpsluckor. Ett helkaklat badrum med fina duschglasväggar och handdukstork. För din förvaring erbjuds gott om garderober. Här bor du på våning 1 och har en härlig balkong som nås från ett av sovrummen. Hiss finns inte. Området Våra familjevänliga lägenheter i Ösmo har gångavstånd till pendeltågsstation och busslinjer. Alldeles i närheten finns ett stort grönområde och sjön Muskan. Här finns gott om förskolor och det är nära till idrottsanläggningar, badhus och golfbana. Läs mer om området

Property type

apartment

Rooms

3

Size

83 m²

Price

11 526 kr

Price per m²

139 kr

Map

The listing is located at Bergsvägen, 148 31 Ösmo, Sweden

Loading map